Top
  >  WYCIECZKI Z PAULINĄ   >  PROGRAMY

a) oferta dla klientów indywidualnych 

Planujecie wypoczynek na południu Dalmacji? Może Dubrownik, a może jego okolice? Chcielibyście odpocząć, ale też coś zobaczyć, skorzystać z jakiś atrakcji. Jeśli nie bardzo macie czas i ochotę na szukanie informacji i wertowanie przewodników, nie przejmujcie się. Jestem tutaj, aby ułożyć dla Was osobisty program pobytu. Wystarczy tylko, że się trochę poznamy.
 Odkryję dla Was ciekawe miejsca, polecę nietypowe knajpki i przygotuję całą logistykę przemieszczania się. Wszystko dobrane będzie do Waszych wakacyjnych preferencji. Czy to aktywnie, czy rodzinnie, czy na luzaka, czy elegancko… to wszystko jest na wyciągnięcie ręki i czeka na Ciebie.

/skontaktuj się ze mną; wyślij zapytanie/

cena programu: 50 euro, a jeśli zarezerwujesz jedną z moich usług przewodnickich masz to w prezencie.


b) oferta dla grup zorganizowanych (grupe – ja negdje ispred hotela sa grupom)

Jeśli jesteś organizatorem wyjazdów, programów typu „incentive” i chciałbyś swoim klientom zaproponować wyjątkowy pobyt w Dubrowniku lub jego okolicach, to trafiłeś we właściwe miejsce. Przygotuję szyty na miarę, autorski program, dokładnie według preferencji i budżetu twojego klienta. Możesz ze spokojem zaufać mojemu doświadczeniu jako przewodnika i organizatora specjalnych imprez. Od ponad 10 lat pracuję w turystyce oraz posiadam własną agencję eventowo-ślubną. Po zapoznaniu się z profilem grupy wystarczy mi kilka dni, aby przygotować wyjątkowy program, którym oczarujesz klientów lub wygrasz przetarg.

cena programu ze wstępnym kosztorysem: 300 euro, a jeśli zarezerwujesz moje usługi przewodnickie – 50%.


    Slide