Top
  >  PRZEWODNICY BEZ GRANIC

PRZEWODNICY BEZ GRANIC to anty-pandemia. Wybuchła ona na Półwyspie Iberyjskim i rozszerzyła się po całym świecie swoją pozytywną energią. Kiedy złowieszczy wirus z Chin zamknął świat, grupa polskich przewodników – entuzjastów na przekór wszystkiemu – ten świat otwiera. Czarodziejka Agata z Barcelony wraz Marceliną, El Sebastianem, Hrabiną Eweliną i Martinhem odpowiadają na globalny lock-down niesamowitym pomysłem wspólnego działania. W krótkim czasie budują platformę, na której polscy przewodnicy z całego świata otwierają horyzonty dla wszystkich żądnych podróży.

I miałam szczęście! Jak zwykle w życiu! Stałam się częścią tego wirującego kosmosu kreatywności. Każdy z nas ma swoją orbitę – swoje miasto, państwo, region… ale wirujemy wokół jednego słońca – PASJI DZIELENIA SIĘ WIEDZĄ I MIŁOŚCIĄ.

Slide

E-book kulinarny Przewodników bez granic to barwna i bogata w informacje publikacja, która odsłania sekrety lokalnych potraw i zaspokaja chęć podróżowania po świecie.

Więcej o e-booku E-book kulinarny
„W 80 potraw dookoła świata”

Zaglądnijcie do nas! Zobaczcie, jak staramy się przybliżyć Wam naszą rzeczywistość w odległych zakątkach świata, które stały się naszym domem.

Paulina Kovacevic:  @dubrovnik_mylife