Top
Image Alt

POZNAJMY SIĘ

CZEŚĆ! NAZYWAM SIĘ PAULINA ?

ODKRYJMY RAZEM DUBROWNIK!

Miałam być pianistką, dyrygentem, a jestem… Pauliną w Dubrowniku. To już prawie 20 lat! Dalmatyński styl życia stał się moim stylem, a rytm Dubrownika oddzwania w moim życiowym bicie. Przeszłam i wciąż przechodzę na przemian, wszystkie fazy miłości i nienawiści do tego miasta: od uwielbienia i fascynacji, przez frustracje i niezrozmienie – taka typowa emigracyjna huśtawka. Ale jedno jest pewne – Dubrownik jest fenomenem kontrastów. Dla mnie jest niekończącym się odkryciem i w to odkrywanie uwielbiam wciągać swoich gości. Zmieniam historię w „historie” – opowieści o życiu tego miasta i wybrzeża Chorwacji. Zostań moim gościem, a pomogę Ci odkryć SWÓJ DUBROWNIK!
Chcesz dowiedzieć się więcej… 

CO MÓWIĄ MOI GOŚCIE

NIE JESTEM SZALONA. MOJA RZECZYWISTOŚĆ JEST TYLKO INNA OD TWOJEJ.”LEWIS CARROLL - ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Przewodniczka warta każdej ceny! Miało być 2 godziny, ale nie mogliśmy jej puścić do wieczora. Dziękujemy za ten niezwykły czas.

- Klaudia i Robert Bogdańscy

Byliśmy przez chwilę w innym świecie i było niesamowicie. Paulina! Jesteś wspaniała!

- Anna i Witold Radziejewscy

2 godziny jazdy bez trzymanki. Jakby tak w szkole opowiadano historię, to pewnie byśmy nie poszli na SGH. Szacun za wiedzę i przekaz.

- Łukasz i Tomek z Warszawy

Bardzo dziękuję za wspaniały program dla mnie i moich rodziców. Wiedzieliśmy, że ktoś na nas czeka w Dubrowniku. I było lepiej niż mogliśmy oczekiwać. Zobaczyliśmy tyle niesamowitych miejsc. Jeszcze raz dziękujemy!

- Aneta Koper

3 dni cudownych opowieści i wrażeń z Dubrownika i okolic w najlepszym towarzystwie. Poczuliśmy się jak u siebie w domu. Z Pauliną wszędzie witano nas z otwartymi ramionami, jak rodzinę. Piękne chwile.

- Witek Świętochowski

Gdyby nie Pani Paulinka nie odkrylibyśmy tylu sekretów Dubrownika!

– Natalia Górska z rodziną

Było super, profesjonalnie i z dużą dozą humoru.

— Marek Stępień

Jeśli zwiedzanie Dubrownika to tylko z Panią Pauliną. Świetna atmosfera, ciekawy sposób opowiadania, super kooperacja i z dorosłymi i z dzieciakami. Polecam w 100%!!!

- Konrad Parys